Spolupracuje s námi 170 rodiČů

Přivýdělek pro rodiče s dětmi

Zejména maminky oceňují flexibilní pracovní dobu a možnost vydělat si i být v kontaktu s lidmi v období rodičovské.
Zuzana, 26 let
Když se narodil Tobík, bylo to pro mě hodně náročné. Moc jsem toho nenaspala, ale to zná asi každá máma. Teď, když Tobias povyrostl, už je to naštěstí mnohem lepší a já mohu častěji vyrážet mezi lidi a k tomu slušně přivydělat.
Kateřina, 28 let
Jsem ráda mezi lidmi, navíc jsem si nutně potřebovala přivydělat. Věděla jsem od kamarádek s dětmi, že to může být na rodičovské potíž. Ale nakonec jsem si našla přivýdělek, který mě baví a práci zvládnu i s dítětem.
spolupracuje s námi 100 studentů

Přivýdělek pro studenty

Ideální přivýdělek pro studenty, kteří se nebojí komunikovat a preferují časovou nezávislost. Peníze jim pomáhají financovat studium i záliby. 
Lukáš, 22 let
Byl jsem příjemně překvapen, že veškerou komunikaci mohu zvládat z velké části pouze online, bez osobních návštěv klientů. Velmi slušně si přivydělám a zároveň mi zbývá dost času na studium.
Jáchym, 23 let
Když jsem dostal tip na Fair Credit, řekl jsem si, že nemám co ztratit. Navíc je to typ práce, ke které mám profesně blízko. Studuji ekonomii se zaměřením na finance a praxe z oblasti trhu finančních produktů se mi bude hodit.
Spolupracuje s námi 120 prosefionálů z oblasti financí

Přivýdělek pro zaměstnance a OSVČ

Přivýdělek je vyhledávaný zejména zaměstnanci z oblasti financí, účetnictví a prodeje. Úspěšně se zapojují rovněž OSVČ z oblasti zprostředkování finančních služeb.
Daniel, 53 let
Potřeboval jsem najít způsob, jak si přivydělat při práci. Hledal jsem přivýdělek, který bude vhodný k mojí práci účetního. Nyní si při práci slušně přivydělám a navíc dělám práci, která mě baví.
Jiřina, 46 let
Fair Credit pro mě znamená další zajímavý přivýdělek. Spolu s provizemi za další služby si jako OSVČ vydělávám víc, než je republikový průměr. A navíc mě to baví, ráda totiž pracuji s lidmi.
spolupracuje s námi 170 seniorů

Přivýdělek pro seniory

Přivýdělek k důchodu vyhledávají aktivnější senioři, kteří rádi komunikují s lidmi a chtějí si navíc přivydělat zajímavé peníze například na dovolenou nebo relaxaci.
Jaroslav, 67 let
Peníze navíc se k důchodu prostě hodí. O Fair Creditu mi řekl bývalý kolega z práce, který si takhle přivydělává už pár let. Provize dostávám každý týden a mám flexibilní pracovní dobu.
Marta, 65 let
V důchodu jsem hledala přivýdělek, díky kterému bych pokryla všechny výdaje, ale také ušetřila, abych mohla koupit dárky vnukům, občas si zajela na dovolenou či vyrazila za kulturou.

Chcete si zajímavě přivydělat a mít volnou pracovní dobu?

Mám zájem