Kdo jsme

O Fair Credit Czech

Leader trhu nebankovních půjček

Společnost Fair Credit Czech s.r.o. působí na českém nebankovním trhu od roku 2013. Zabývá se poskytováním hotovostních nebo bezhotovostních půjček od 4 000 do 150 000 Kč. Zakládáme si na dostupnosti našich služeb a kvalitním servisu obchodních zástupců.

Naším hlavním posláním je být seriózním a férovým hráčem na finančním trhu. Ctíme naše hodnoty, kterými jsou férovost, transparentnost a potřebnost, a stejný postoj očekáváme od svých klientů a partnerů. V čele společnosti Fair Credit Czech stojí český management, který má mnohaleté zkušenosti v oblasti finančních produktů a obchodu. Naší vizí je být leaderem trhu v poskytování nebankovních půjček.

Pokud se v pozici obchodního zástupce najdete, nic vám nebude bránit v dalším kariérním postupu. Z našich nejschopnějších obchodníků se stávají obchodní manažeři.

Proč s námi

Chcete mít stabilní přivýdělek? S Fair Credit je to snadné

Pracujete podle toho, kolik si potřebujete vydělat.

  • Přivyděláte si v průměru 11 500 Kč měsíčně.

  • Vyplácíme pravidelnou týdenní provizi.

  • Získáte provizi 500 Kč za každou uzavřenou půjčku. Pomůžeme vám s novými kontakty, vy strávíte s uzavřením každé půjčky zhruba hodinu.  

  • Zvýšíte si vzdělání, které uplatníte dlouhodobě. Pomůžeme vám s přípravou na složení povinné odborné zkoušky u ČNB. Všechny náklady s tím spojené za vás uhradíme.

  • Užijete si výhody flexibilní práce. Naši obchodní zástupci nemají pevnou pracovní dobu, čas si organizují podle sebe. 

  • Využijete marketingovou a reklamní podporu zdarma.

  • Dostanete k dispozici mobilní telefon s výhodným tarifem.

pŘivýdělek s fair credit

Obchodní zástupce 

Užijete si výhody flexibilní práce bez pevné pracovní doby. Čas si organizujete podle sebe. Pracovat můžete v místě bydliště. Na začátku i v průběhu spolupráce Vám poskytneme maximální podporu.

Provize

Získáte provizi 500 Kč za každý zprostředkovaný spotřebitelský úvěr a dále 6 až 10% provize z výběru každé hotovostní splátky. Navíc často pořádáme řadu soutěží pro obchodní zástupce.

Kontakty

Na začátku spolupráce vám přidělíme kontakty zákazníků, o který se budete starat a dále ho rozšiřovat. Díky tomu nebudete odkázání pouze na získávání nových klientů.

Odbornost

Zajistíme Vám odbornou přípravu. Zaplatíme veškeré náklady spojené s přípravou na složení odborné zkoušky u ČNB, na základě které získáte potřebný certifikát.

Podpora

Bude vám v plné míře k dispozici bohatá marketingová a prodejní podpora zahrnující materiály, sociální média, soutěže a firemní akce.

Bohatá historie

Fair Credit je vám blízko

Za 10 let existence jsme poskytli půjčku více než 100 tisícům zákazníků. Máme 170 zaměstnanců a 560 obchodních zástupců.
100 000 

zákazníků za 10 let

560 

obchodních zástupců

11

oblastních poboček

10

let tradice

Chcete si zajímavě přivydělat a mít volnou pracovní dobu?

To chci