Na co se ptají zájemci o spolupráci 

Časté otázky

Odpovědi na dotazy, které Vás nejčastěji zajímají. Před zahájením spolupráce Vás čeká vstupní pohovor, na kterém se dozvíte všechny detaily.

Jakou práci nabízíte?

Přivýdělek se společností Fair Credit Czech s.r.o. spočívá ve výkonu činnosti obchodního zástupce na bázi samostatné výdělečné činnosti (hlavní i vedlejší).

Jsou obchodní zástupci zaměstnanci?

Ne. Činnost je vykonávána na základě vzájemné smlouvy a obchodní zástupci vykonávají činnost jako OSVČ.

Co je úkolem obchodního zástupce?

Úkolem obchodního zástupce je péče o svěřenou oblast v rámci ČR a řešení požadavků nových i stávajících zákazníků. Výhodou je možnost práce v místě bydliště a pružná pracovní doba. 

Jaká je náplň práce obchodního zástupce?

Obchodní zástupce vyhledává nové zákazníky a zprostředkovává poskytnutí půjčky od společnosti Fair Credit Czech s.r.o. při splnění daných kritérií. Součástí činnosti je i potřebná administrativa a následné výběry splátek.

Jaké musím mít vzdělání?

Předpokladem pro výkon činnosti obchodního zástupce je maturita, tj. středoškolské vzdělání nebo učební obor zakončený maturitní zkouškou.

Musím mít k činnosti certifikát nebo osvědčení?

Ano. Obchodní zástupci nebankovních společností musí složit certifikační zkoušku u regulátora trhu, kterým je ČNB. Na zkoušku vás připravíme a uhradíme za vás administrativní poplatek.

Kolik si mohu měsíčně vydělat?

Výše přivýdělku je závislá na aktivitě obchodního zástupce. Průměrný měsíční přivýdělek se aktuálně pohybuje kolem 11 500 Kč. Jsou obchodní zástupci, kteří si vydělají i kolem 40 000 Kč a jejich činnost má tak charakter hlavního zaměstnání. 

Mám pevně stanovenou pracovní dobu?

Ne. Obchodní zástupci nemají pevně organizovanou pracovní dobu a rozvrh práce si stanovují sami. Flexibilní pracovní doba je jedním z hlavních důvodů zájmu o tuto činnost zejména u zaměstnanců nebo rodičů s malými dětmi.

Jaké produkty lze klientům nabízet?

Obchodní zástupce může nabízet produkty Fajn půjčka a Půjčka Jonatán ve výši od 4 000 do 150 000 Kč. Jedná se o hotovostní i bezhotovostní finanční produkty, u kterých varianta závisí na požadavcích a posouzení bonity klienta.

Jaká je výše provize?

Provize činí 500 Kč za každou uzavřenou půjčku. Dále obchodní získává provize z výběrů hotovostních splátek ve výši 6 až 10 % z každé splátky. Dále je možno získat mimořádné odměny z vyhlášených soutěží pro obchodní zástupce.

POdcast fair credit czech

Kolik si může vydělat obchodní zástupce?

Poslechněte si rozhovor s obchodním ředitelem Fair Credit Czech s.r.o. Davidem Slavíkem, ve kterém se dozvíte mnoho zajímavého o práci obchodního zástupce.

Chcete si zajímavě přivydělat a mít volnou pracovní dobu?

To chci